top of page

Mağaza Politikalarımız

Ayrıcalıklı Hizmet

Günümüz online alışveriş pazarında müşterilere sunulacak en önemli değerin şeffaflık olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden aşağıda tüm mağaza politikalarımızı açıkça belirttik. Herhangi bir sorunuz olursa iletişime geçmekten çekinmeyin.

il_fullxfull_edited.jpg

Gönderim ve Teslimat

Bilmeniz Gerekenler

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiği zaman tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir. Kargoya verilen siparişlerin teslim süresi 24-96 saat arasında değişmekte olup, üç iş günü içinde ürünü teslim alamadığınız takdirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri temsilcilerimiz sorumlu kargo şirketiyle iletişime geçerek paketinizin takibini yaptıktan sonra size bilgi verecektir.​

Adetli alımlarınızdaki teslim süresi üretim zamanına göre değişiklikler gösterebilir, müşteri temsilcilerimiz adetli alımlarınızda teslim süresi ile ilgili sizinle irtibata geçeceklerdir.

İletişim

İadeler

Önemli Noktalar

Assos Design mağazasından almış olduğunuz

ürünler Assos Kalıcı Baskı Çözümleri garantisi altındadır.

Assosdesign.com tüketici haklarına saygılıdır ve yasal çerçeve dahilinde tüketicilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir.

Keyfi iadelerde iade kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

  • Teslim aldığınız ürünleri, kargo elinize ulaştığı tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, kullanılmadan(aparatları sökülmüş ve montajı yapılmış ürünler kullanılmış kabul edilecek ve iadesi kabul edilmeyecektir.) tüm aksesuarları ile birlikte orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz.

  • Kurumsal alışverişlerde iade faturası olmayan ürün iadeleri kabul edilemez.

  • Ürün iadelerinin, ürün geri gönderilmeden önce info@assosuvbaski.com.tr adresine yazılan E-posta ile ya da iade formu doldurmak suretiyle tarafımıza önceden bildirilmesi gerekmektedir. Tarafımızdan verilecek iade gönderi kodu ile ürün belirtmiş olduğumuz kargo firmasına teslim edilebilir. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapılması durumunda oluşacak muhtemel hasarlar garantimiz altında olmayacaktır.

  • Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kargo görevlisine tutanak tutturulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

  • Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde (keyfi iadelerde ürün, ücretsiz kargo seçeneği ile satın alınmış olsa dahi iadelerde oluşacak kargo ücreti hesaplanarak bilgilendirme yapılacak ve bu tutar iade tutarından kesilecektir.) kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Kredi kartı geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde, havale ile geri ödemeler 1-10 iş günü yapılacaktır. İade tutarının hesabınıza yansıması bankanızın süreçlerine göre değişebilmektedir. Bu ara süreçte bankanıza ulaşarak iade yapılan tutar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Assos Design Art Garantisi

Politikamız

Assos Kalıcı Baskı Çözümleri siparişi verilen ürünleri  sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesini garanti eder. Ayrıntılı bilgi için Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan sözleşme detaylarını inceleyebilirsiniz.

İletişime Geçin

Assos Design Art İle Gizlilik

Bilgileriniz Emin Ellerde

Kişisel bilgilerinizin korunması bizim için çok önemlidir.
Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından kullanılan hiçbir bilgiyi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşmaz. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizliliğinin korunması şartlarına riayet eder.

Bazı durumlarda bankadan ya da firmamızdan sözlü olarak, ihtiyaç duyulursa yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız yada firmamız size kayıt bilgilerinizden ulaşarak siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranıza ulaşılamaması durumunda siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve E-posta adresiniz kullanılacaktır.

Kişisel Bilgileriniz ve Veri Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliği Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından garanti altına alınmıştır. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri müşterilerinin kişisel bilgilerini sadece kendi iş amaçlarına uygun şekilde kullanır. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Aynı zamanda bu bilgiler T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde; yalnızca yetkili personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle korunmaktadır. Bu sistem ayrıca tüm veri tabanımızın güvenliğinden de sorumludur.

Kullanıcıların zahmetsizce tanınabilmesi ve veri güvenliğinin onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına “cookie” adı verilen veriler gönderilir. Müşteri bilgisayarında saklanan bu veriler (cookie) belli aralıklarla güncellenir. Güvenliğe önem veren birçok firmanın kullandığı, bütün dünyada kabul gören bu teknoloji ile site performansı en yüksek düzeyde tutulur. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri bu bilgileri hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını, satmayacağını ve hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt eder.

Kredi Kartı ile Güvenli Alışveriş Garantisi

Assosdesign.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiçbir zaman ve hiçbir koşulda Assos Kalıcı Baskı Çözümleri, müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiçbir Assos Kalıcı Baskı Çözümleri çalışanı da müşterilerin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Böylece kredi kartı bilgilerinizi assosdesign.com dahil hiçbir kurum ya da şahıs ile paylaşmamış olursunuz.

Kullanılan güvenlik sistemi(SSL) kredi kartı ile alışveriş güvenliğini sağlamaktadır. Sipariş işlemleri sırasında kredi kartı güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Equifax Secure Certificate Authority 256-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır.

Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve başkalarının bilgilerinize ulaşması imkansız hale gelir. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz! SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Firefox..vb.) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresi gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Firefox, Google Chrome ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur. 

Assos Kalıcı Baskı Çözümleri belirlediği bu güvenlik standartlarını sağlamak için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz.

İletişime Geçin
bottom of page