top of page

Gönderim ve Teslimat

Bilmeniz Gerekenler

Sipariş vermiş olduğunuz ürünler 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildiği zaman tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir. Kargoya verilen siparişlerin teslim süresi 24-96 saat arasında değişmekte olup, üç iş günü içinde ürünü teslim alamadığınız takdirde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Müşteri temsilcilerimiz sorumlu kargo şirketiyle iletişime geçerek paketinizin takibini yaptıktan sonra size bilgi verecektir.​

Adetli alımlarınızdaki teslim süresi üretim zamanına göre değişiklikler gösterebilir, müşteri temsilcilerimiz adetli alımlarınızda teslim süresi ile ilgili sizinle irtibata geçeceklerdir.

İadeler

Önemli Noktalar

Assos Design mağazasından almış olduğunuz

ürünler Assos Kalıcı Baskı Çözümleri garantisi altındadır.

Assosdesign.com tüketici haklarına saygılıdır ve yasal çerçeve dahilinde tüketicilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir.

Keyfi iadelerde iade kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

​​

  • Teslim aldığınız ürünleri, kargo elinize ulaştığı tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, kullanılmadan(aparatları sökülmüş ve montajı yapılmış ürünler kullanılmış kabul edilecek ve iadesi kabul edilmeyecektir.) tüm aksesuarları ile birlikte orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz.

  • Kurumsal alışverişlerde iade faturası olmayan ürün iadeleri kabul edilemez.

  • Ürün iadelerinin, ürün geri gönderilmeden önce info@assosuvbaski.com.tr adresine yazılan E-posta ile ya da iade formu doldurmak suretiyle tarafımıza önceden bildirilmesi gerekmektedir. Tarafımızdan verilecek iade gönderi kodu ile ürün belirtmiş olduğumuz kargo firmasına teslim edilebilir. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapılması durumunda oluşacak muhtemel hasarlar garantimiz altında olmayacaktır.

  • Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kargo görevlisine tutanak tutturulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

  • Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde (keyfi iadelerde ürün, ücretsiz kargo seçeneği ile satın alınmış olsa dahi iadelerde oluşacak kargo ücreti hesaplanarak bilgilendirme yapılacak ve bu tutar iade tutarından kesilecektir.) kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Kredi kartı geri ödemeleri 1-7 iş günü içerisinde, havale ile geri ödemeler 1-10 iş günü yapılacaktır. İade tutarının hesabınıza yansıması bankanızın süreçlerine göre değişebilmektedir. Bu ara süreçte bankanıza ulaşarak iade yapılan tutar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

bottom of page