top of page

 Gizlilik Politikamız

Bilgileriniz Emin Ellerde

Kişisel bilgilerinizin korunması bizim için çok önemlidir.
Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından kullanılan hiçbir bilgiyi diğer kurum veya kuruluşlar ile paylaşmaz. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından müşterilerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizliliğinin korunması şartlarına riayet eder.

Bazı durumlarda bankadan ya da firmamızdan sözlü olarak, ihtiyaç duyulursa yazılı olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız yada firmamız size kayıt bilgilerinizden ulaşarak siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın ve firmamızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan ve sitemize kayıt olurken vermiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Önemli Hatırlatma : Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranıza ulaşılamaması durumunda siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve E-posta adresiniz kullanılacaktır.

Kişisel Bilgileriniz ve Veri Güvenliği
Kişisel bilgilerinizin güvenliği Assos Kalıcı Baskı Çözümleri tarafından garanti altına alınmıştır. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri müşterilerinin kişisel bilgilerini sadece kendi iş amaçlarına uygun şekilde kullanır. Bu hassas ve kişisel bilgiler en yüksek güvenlik standartlarında saklanmaktadır. Aynı zamanda bu bilgiler T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde; yalnızca yetkili personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle korunmaktadır. Bu sistem ayrıca tüm veri tabanımızın güvenliğinden de sorumludur.

Kullanıcıların zahmetsizce tanınabilmesi ve veri güvenliğinin onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına “cookie” adı verilen veriler gönderilir. Müşteri bilgisayarında saklanan bu veriler (cookie) belli aralıklarla güncellenir. Güvenliğe önem veren birçok firmanın kullandığı, bütün dünyada kabul gören bu teknoloji ile site performansı en yüksek düzeyde tutulur. Assos Kalıcı Baskı Çözümleri bu bilgileri hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmayacağını, satmayacağını ve hiçbir şekilde kötüye kullanmayacağını taahhüt eder.

Kredi Kartı ile Güvenli Alışveriş Garantisi

Assosdesign.com sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknolojiler kullanılarak yapılandırılmıştır. Hiçbir zaman ve hiçbir koşulda Assos Kalıcı Baskı Çözümleri, müşterilerine ait kredi kartı bilgilerini saklayamaz, kayıt edemez. Hiçbir Assos Kalıcı Baskı Çözümleri çalışanı da müşterilerin kredi kartı bilgilerine ulaşamaz. Böylece kredi kartı bilgilerinizi assosdesign.com dahil hiçbir kurum ya da şahıs ile paylaşmamış olursunuz.

Kullanılan güvenlik sistemi(SSL) kredi kartı ile alışveriş güvenliğini sağlamaktadır. Sipariş işlemleri sırasında kredi kartı güvenliğiniz için; dünyanın kabul gördüğü Equifax Secure Certificate Authority 256-bit SSL (Secure Socket Layer) güvenlik sistemi kullanılır.

Kredi Kartı bilgileriniz gönderilmeden önce şifrelenir, ve başkalarının bilgilerinize ulaşması imkansız hale gelir. Transfer esnasında bilgileriniz asla çalınamaz! SSL teknolojsi sunduğu üstün güvenlik ve şifrelemedeki yöntemi sebebiyle dünya standardı haline gelmiştir. Tarayıcınız (Internet Explorer, Firefox..vb.) bu sistemi hemen tanıyacak ve girdiğiniz sayfaların güvenli olduğunu size bildirmek için; -http- ile başlayan adres satırında güvenli sayfalar anlamına gelen -https- (secure pages) ile başlayan adresi gösterecektir. Yine tarayıcınızın alt kısmında güvenlik durumunu gösteren KİLİT işaretini göreceksiniz. Güvenlik sistemimiz Microsoft Internet Exlorer, Firefox, Google Chrome ve SSL kullanabilen tüm tarayıcılar ile uyumludur. 

Assos Kalıcı Baskı Çözümleri belirlediği bu güvenlik standartlarını sağlamak için; veri güvenliği ve internet teknolojisi şirketlerinden sürekli profesyonel destek almaktadır.

Sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz.

bottom of page